.
نسخه
...
     
جمعه 7 آبان 1395  
 
Friday, October 28, 2016  
 
الجمعة, محرم 27, 1438  
 

قرار دادن اسناد متقن و جهت دهنده در فضای مجازی، به بسیاری از محققان و نویسندگان کمک شایانی خواهد کرد. (مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای «مدظله العالی» در دیدار با کارکنان مرکز اسناد انقلاب اسلامی مورخه (1390/۱/31)   در دگرگونی روزگار، گوهر شخصیت مردان شناخته می شود.        * امام علی(ع)   *                     اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

روزشماراسنادی تاریخ معاصر
loading gif
گزیده مقالات
نگاهی به زندگی و مبارزات شهید بهشتی از دریجه اسناد ساواک

اشاره:
نوشتار پیش‌رو می‌کوشد با تکیه بر اسناد ساواک، گزارشی از زندگی و فعالیت‌های انقلابی شهید آیت‌الله دکتر سیدمحمد حسینی بهشتی (1307-1360ش) ارائه کند. این اسناد در کتاب یاران امام به روایت اسناد ساواک ـ شهید آیت‌الله دکتر سیدمحمد حسینی بهشتی (تهران، 1377) منتشر شده‌اند. اسناد یادشده افزون بر اینکه زندگی آیت‌الله بهشتی را از 1342 تا 1357 پوشش می‌دهند، از نظر شکل و ساختار نیز متفاوت هستند و گونه‌های مختلفی را شامل می‌شوند. این گونه‌های سندی را می‌توان چنین برشمرد:
oگزارش‌ه...

ادامه مطلب
12345678910...>>>
اسناد بدون شرح
تلگرام تهنیت ‏آمیز براى اعلیحضرت (!)

 روزنامه‏هاى ناصرى، الانوار، المحرر، الشعب و الیوم مورخه 17/8/46 نوشتند که :
بهائی‌های اسرائیل در بیت المقدس به مناسبت تاجگذاری شاهنشاه آریامهر جشن گرفتند. وز...

ادامه مطلب
12345678910...>>>
تقویم تاریخ
.
.
.
.
.
.
.
اخبار

عنوان :کتب منتشر شده

کتابهای شهید حاج حسن حسین زاده موحد، آیت الله العظمی سید عبدالله شیرازی، گفت و شنود (شنود مکالمات بیت شهید آیت الله محمد صدوقی- دو جلدی) و روزشمار استان بوشهر(دو جلدی) به روایت اسناد ساواک به تازگی منتشر شد. کتاب مساجد استان قزوین به روایت اسناد ساواک به زودی روانه بازار نشر خواهد شد.

ادامه مطلب

عنوان :کتاب الکترونیکی

این مرکز تا کنون موفق شده است بیش از 250 جلد از کتب منتشره خود را به کتاب الکترونیکی (Ebook) تبدیل نماید، برای تهیه آثار فوق از طریق آیکن در خواست خرید اقدام فرمایید.

ادامه مطلب

عنوان :مراکز پخش کتب انتشارات

مراکز پخش کتب انتشارات مرکز: 1- خیابان ۱۲فروردین-جنب پاساژ ناشران-فروشگاه اسناد انقلاب اسلامی-پلاک 271- تلفن: ۶۶۹۵۳۶۰۷ و ۶۶۹۶۱۵۳۶،

ادامه مطلب
آلبوم تصاویر