.
نسخه
...
     
پنجشنبه 10 فروردين 1396  
 
Thursday, March 30, 2017  
 
الخميس, رجب 02, 1438  
 

قرار دادن اسناد متقن و جهت دهنده در فضای مجازی، به بسیاری از محققان و نویسندگان کمک شایانی خواهد کرد. (مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای «مدظله العالی» در دیدار با کارکنان مرکز اسناد انقلاب اسلامی مورخه (1390/۱/31)   چه پندآموز است مرگ و چه غنایی است ایمان.        * رسول اکرم(ص)                    اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

روز شمار اسنادی تاریخ معاصر
loading gif
گزیده مقالات
بازخوانی اسناد شهادت شیخ ابوتراب عاشوری

حجت‌الاسلام و المسلمین شیخ ابوتراب عاشوری (1314-1357) پس از پانزده سال مبارزه در سیزدهم آذرماه 1357 توسط مأمورین رژیم پهلوی به شهادت رسید. یازده سند از مجموعه اسناد حجت‌الاسلام و المسلمین شیخ ابوتراب عاشوری که بوسیله اداره کل اطلاعات استان بوشهر منتشر شده (سال 1383)، روایتی از شهادت ایشان را ارائه می‌کنند.

 

...
ادامه مطلب
12345678910...>>>
اسناد بدون شرح
تلگرام تهنیت ‏آمیز براى اعلیحضرت (!)

 روزنامه‏ هاى ناصرى، الانوار، المحرر، الشعب و الیوم مورخه 17/8/46 نوشتند که :
بهائی‌های اسرائیل در بیت المقدس به مناسبت تاجگذاری شاهنشاه آریامهر جشن گرفتند. و...

ادامه مطلب
12345678910...>>>
تقویم تاریخ
.
.
.
.
.
.
.
اخبار

عنوان :کانال تلگرام

کانال رسمی مرکز بررسی اسناد تاریخی در تلگرام: https://telegram.me/historydocuments

ادامه مطلب

عنوان :کتب منتشر شده

کتابهای مساجد استان قزوین به روایت اسناد ساواک،آیت الله سیدمحمدصادق لواسانی به روایت اسناد ساواک، آیت الله هادی باریک بین به روایت اسناد ساواک،حبیب ثابت پاسال به روایت اسناد ساواک به تازگی منتشر شد. کتاب روزشمار استان خراسان رضوی(کتاب دوم) نیز به زودی روانه بازار نشر خواهد شد.

ادامه مطلب

عنوان :کتاب الکترونیکی

این مرکز تا کنون موفق شده است بیش از 250 جلد از کتب منتشره خود را به کتاب الکترونیکی (Ebook) تبدیل نماید، برای تهیه آثار فوق از طریق آیکن در خواست خرید اقدام فرمایید.

ادامه مطلب

عنوان :مراکز پخش کتب انتشارات

مراکز پخش کتب انتشارات مرکز: 1- خیابان ۱۲فروردین-جنب پاساژ ناشران-فروشگاه اسناد انقلاب اسلامی-پلاک 271- تلفن: ۶۶۹۵۳۶۰۷ و ۶۶۹۶۱۵۳۶،

ادامه مطلب
آلبوم تصاویر