نسخه
بنر سایت
...
شنبه 1 ارديبهشت 1397   09:57:04
اسناد بدون شرح
❖ پرداخت رشوه برای نمایندگی مجلس شورای ملی

 همسر قاسم مسعودی نماینده دماوند به یکی از منسوبین خود اظهار داشته با اینکه وضع مادی قاسم فوق‌‌العاده خراب است معهذا برای موفقیت خود در انتخابات دماوند ناچار با قرض و فروش مقداری از دارائی خود مبلغ یکصد هزار تومان تهیه و با وساطت فرحت فرماندار اسبق دماوند مبلغ مزبور را به وسیله استواری‌ که اسکورت تیمسار علوی‌مقدم است به مشارالیه پرداخت کرده و از این مبلغ پنج‌ هزار تومان هم به جعفری فرماندار دماوند داده شده است. 

در پرونده قاسم مسعودی نماینده دماوند بایگانی شود ـ کامیاب 39/12/25

تعداد نسخه: اداره سوم بخش 4
گیرندگان: الف ـ 3

.... ادامه
❖ کار چاق‌کنی سپهبد مهدیقلی علوی مقدم برای نامزدهای مجلس شورای ملی

فرستنده: 5/ج/3

محمدرضا آثار کارمند اداره اطلاعات سفارت آمریکا گفته است در سفارت‏خانه مزبور شایع مى‌باشد که تیمسار علوى مقدم وزیر کشور 700 هزار تومان به نام اعلیحضرت همایون شاهنشاه از یکى از کاندیداهاى فارس گرفته تا او را به نمایندگى انتخاب نماید.

به عرض رسیده است
ریاست اداره یکم
39/11/16
به نظر آقاى کامیاب برسد. 39/11/18
بخش 4
در پرونده تیمسار سپهبد فضل‏اللّه‏ [مهدیقلى] علوى مقدم بایگانى شود. 11/20/

*** 

شماره : 2 ـ 3ـ5929                     تاریخ : 39/12/11
.... ادامه

❖ سیاست ایجاد اختلاف بین ترک‌ها و فارس‌ها توسط ساواک

 به نحو مقتضى به اختلافات موجود بین فارس‌ها و ترک‏‌ها دامن زده و از این جریان به طور مطلوب بهره‌بردارى و نتایج حاصله اعلام

ثابتى


امنیت داخلى
توسط منابع و عوامل دیگر نسبت به پیاده کردن این دستور اقدام شود
12/29

.... ادامه
❖ واقعیات درونی حزب ایران نوین

هادى خلعتبرى معاون وزارت اطلاعات اظهار داشته: کلالى که خیلى با او نزدیک می‌باشد از فاسدترین و بدنام‌ترین آدم‌‏ها می‌باشد.
وى گفت: مظهرى از افراد بسیار آلوده است و علاوه بر سوابق سوء و قاچاق هروئین همیشه بوى تریاک از لباس و دهان وى به مشام می‌‏رسد. رضا پیرزاده و اصغر دانشمند به برپا کردن مجالس عیش و خانم آوردن مشغول هستند. نامبرده اضافه کرد منوچهر آزمون و عده‌اى از رفقایش براى دبیر کلی حزب تلاش می‌‏کنند و مرتباً در خانه آزمون جلسه دارند و از طرفى علاوه بر آزمون کاظم مسعودى که ظاهراً رفیق دبیر کل است و عباس شاهنده که با کلالى لاس می‌زند، در جلسات منوچهر آزمون شرکت می‌کنند بنابراین علاوه بر دسته جواد منصور که براى دبیر کلى حزب تلاش می‌کنند، منوچهر آزمون هم دست‌اندرکار است. خلعتبرى گفت: همه جا دارند می‌دزدند و کسى به کسى نیست و به همین .... ادامه

❖ عاملیت سید ضیاءالدین طباطبائی برای صهیونیست‌ها

یکی از دوستان سید ضیاءالدین طباطبائی اظهار داشته مقامات اسرائیل با نامبرده مدتی است مکاتبه دارند و منظور از این ارتباط جلب موافقت مقامات عالیه ایران برای بسط روابط با کشور اسرائیل است و طباطبائی نیز قبول کرده است که در صورت اطمینان به اختفای فعالیت‌های وی در این زمینه از کمک به این امر کوتاهی ننماید و منظورش از محرمانه بودن این ارتباط جلوگیری از رنجش دوستان عرب او می‌باشد.

.... ادامه
12345678910...>>>
  نام   نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     

نظرات
نام   نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت